Blog

Rss
Kategori: Açelya Genel Görüntüleme: 166 Yorum: 10

Kocaeli Çiçekçisi olarak; 17 Haziran Babalar Günü'nde sevdiğimiz Babalarımıza en güzel mesajları göndermeniz için 2018 Babalar Günü Çiçek Mesajlarını biraraya getirdik.

Devamı
Kategori: Açelya Genel Görüntüleme: 803 Yorum: 10

Ailenizin aylardır beklenen üyesinin gelmesine az kaldıysa, hastane odası süsleme veya doğum odası süslemesininde planlanması gerekir. Kocaeli online çiçekcisi olarak; yeni bebek çiçekleri ve doğumun yapılacağı hastane odası süsleme organizasyonu hizmeti vermekteyiz.

Devamı
Kategori: Açelya Genel Görüntüleme: 149 Yorum: 10

Kocaeli Çiçekçisi olarak; 13 Mayıs Anneler Günü'nde tüm Annelerimize en güzel mesajları göndermeniz için 2018 Anneler Günü Çiçek Notlarını biraraya getirdik.

Devamı
Kategori: Açelya Genel Görüntüleme: 140 Yorum: 10

Antoryum saksı çiçeği, ev, ofis, işyerleri gibi yaşam alanlarımızı renklendiren bitkilerdir. Saksı çeşidi olarak pembe, beyaz ve kırmızı renk çeşitleri vardır. Boyları 40 cm ile 80 cm arasında değişmektedir. Kalp şeklini andıran çiçekleriyle yaşam alanlarında çalışma odaları gibi yerleri süsler ve mutluluk hissi katar.

Devamı
Kategori: Açelya Genel Görüntüleme: 290 Yorum: 10

Kocaeli açılış çelenkleri, kocaeli düğün çelenkleri, kocaeli cenaze çelenkleri, kocaeli merasim çelenkleri, kocaeli tören çelenkleri ve diğer çelenk çiçek çeşitleri ile uygun fiyatlı çelenk seçenekleri sunuyoruz.

Devamı
Kategori: Açelya Genel Görüntüleme: 454 Yorum: 10

Kocaeli çiçekçisi Açelya Botanik; sevdiklerinizin doğum günlerinde çiçek arajmanları ve özel doğum günü çiçek seçenekleri ile sizlerin yanında.

Devamı