Blog

Rss
Kategori: Açelya Genel Görüntüleme: 5 Yorum: 10

Düğün Çiçekleri Mesajları, düğün çiçek notları, Kocaeli çiçekçisi; Açelya Botanik tarafından sizler için hazırladığımız notlar arasından seçim yapabilirsiniz.

Devamı
Kategori: Açelya Genel Görüntüleme: 7 Yorum: 10

Kocaeli çiçek, Doğum çiçekleri, Yeni bebek çiçekleri, Açelya Botanik ile sevdiklerinizi mutlu edin.

Devamı
Kategori: Görüntüleme: 12 Yorum: 10

Kocaeli çiçek firması Açelya Çiçekçilik Hayatlraımızı dokunuşlarıyla, öğrettikleri değerlerle eşsizleştiren annelerimiz, eşlerimiz, kız kardeşlerimiz, kızlarımız ve tüm kadınlarımızın 8 Mart Kadınlar Gününde yüzlerine tebessüm oluşturmak için sizlere WhatsApp 05531848055 numaramızdan online çiçek siparişi vermenize olanak sağlarken; duygularınızı en iyi çiçek notları ile anlatmanız içinde yardımcı oluyoruz..

Devamı
Kategori: Açelya Genel Görüntüleme: 13 Yorum: 10

Kocaeli çiçek açılışlarda göndereceğiniz açılış çiçek siparişlerinizde çiçeğinizin üzerine yazabileceğiniz birbirinden anlamlı, duygunuzu en iyi şekilde hissettirebileceğiniz kart mesajlarını sizler için sunuyoruz...

Devamı
Kategori: Açelya Genel Görüntüleme: 11 Yorum: 10

Cenaze Çelenkleri yas tutulduğunu göstermek için cenaze çelengi asmak ya da mezara yaşamın sürekliliğini simgeleyen bir çiçek çelengi bırakmak da neredeyse bütün dünyada yerleşmiş bir adettir. Bu gelenek çok eski çağlara kadar uzanmaktadır. İlk olarak Mısır Firavunu Tutankhamun'un milattan önce 1346'da öldüğünde mezarının çiçekten taçlarla kaplandığı saptanmıştır.

Devamı
Kategori: Açelya Genel Görüntüleme: 60 Yorum: 10

Sevgililer gününde sevgilime ne hediye edebilirim diye düşünmenize hiç gerek yok.  Kocaeli çiçekcilik olarak; sizinle birlikte Sevgililer günü için çiçek seçiminizi yaparak, en güzel güllerden bir buket oluşturabiliriz.

Devamı