Menu
Your Cart

Web Sitemize Hoş geldiniz... Çiçekler hayatımızı güzelleştirir.

Blog

14 Mar 14 Mart Tıp Bayramı Özel %10 İndirimli Çiçekler
@Acelya 0 1106
Bugün ilaç ve çiçek günü! 14 Mart Tıp Bayramına özel bir indirim hazırladık. Kocaeli, Gebze veya İzmit'te bugün çiçek siparişi verin, siparişinizde %10 indirim kazanın.Tıp mesleğini onurlandırmak ve doktorların yaptığı her şeyi takdir etmek için bir gün. Minnettarlığınızı göstermenin birçok yolu vardır, ancak en popülerlerinden biri çiçek göndermek..
10 Feb Sevgililer Günü 14 Şubat Sözleri 2022
@Acelya 0 1712
2022 yılı Sevgililer Günü, aşkı, sevgi ve şefkati kutlamak için bir gün. 14 Şubat'ta kutlanır, ancak yılın herhangi bir zamanında kutlanabilir. Sevgililer Günü, insanların sevgilerini tebrik kartları, çiçekler, hediyeler ve çikolatalar dahil olmak üzere çeşitli yollarla göstermeleri için bir fırsattır. Çiftlerin birbirlerine kartlar, çiçekler veya ..
09 Dec 2022 Uygun Fiyatlı Yeni Yıl Hediyeleri
@Acelya 0 1484
2022 yeni yıl hazırlıklarını indirimlerle tamamla! Arkadaşa, babaya, anneye, sevgiliye yılbaşı hediye ve çiçek fikirleri; evde yılbaşı akşamına özel ürünler indirimli fiyatlarla Açelya Botanik'te.Yılbaşı Hediye Rehberi2022'de Yılbaşı 31 Aralık Cuma günü olacak, bu yüzden mükemmel hediyeyi bulmak istiyorsanız erken başlamanız gerekecek.Bu yazıda, en..
30 Oct Saksı Bitkisi Alırken nelere dikkat etmeliyiz? #CoşkunAkademi
@Acelya 0 4156
#CoşkunAkademi çiçek bakım video serimizde bu hafta saksı bitkisi alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini sizlerle paylaşıyoruz...
24 Oct Açelya Bitkisi | Bakımı Nasıl Yapılır? | Saksı değiştirmek gerekir mi? #CoskunAkademi
@Acelya 0 3519
#CoşkunAkademi çiçek bakım video serimizde bu hafta Açelya bitkisinin bakımının nasıl yapılacağı ve saksı değişimi ile ilgili bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.Anavatanı Kuzey Amerika ile Asya'nın tepelik bölgeleri olan bu bitkilerin çoğu ormanlarda, kayalık akarsu kıyılarında, bataklık ve gölge yerlerde yetişir. Bahar ya da yaz aylarında pembe, altı..
24 Oct Açelya Bitkisi | Bakımı Nasıl Yapılır? | Saksı değiştirmek gerekir mi? #CoskunAkademi Copy
@Acelya 0
#CoşkunAkademi çiçek bakım video serimizde bu hafta Açelya bitkisinin bakımının nasıl yapılacağı ve saksı değişimi ile ilgili bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.Anavatanı Kuzey Amerika ile Asya'nın tepelik bölgeleri olan bu bitkilerin çoğu ormanlarda, kayalık akarsu kıyılarında, bataklık ve gölge yerlerde yetişir. Bahar ya da yaz aylarında pembe, altı..
18 Oct Kocaeli İzmit Çiçekci
@Acelya 0 995
Kocaeli İzmit sevdiklerinize online çiçek gönderin.Kocaeli'nin nezih ilçelerinden olan İzmit semtine özel çiçek seçeneklerimizden ve fırsatlarımızdan yararlanmaya başlayabilirsiniz.Kocaeli İzmit hızlı ve güvenilir çiçek gönderim adresi.Çiçek Siparişi için Hemen Araİzmit Çiçek Siparişi ..
18 Oct Kocaeli Başİskele Çiçekçi
@Acelya 0 1697
Kocaeli Başiskele sevdiklerinize online çiçek gönderin.Kocaeli'nin nezih ilçelerinden olan Başiskele semtine özel çiçek seçeneklerimizden ve fırsatlarımızdan yararlanmaya başlayabilirsiniz.Kocaeli Başiskele hızlı ve güvenilir çiçek gönderim adresi.Çiçek Siparişi için Hemen AraBaşiskele Çiçek Siparişi ..
16 Oct Sıklamen (Cyclamen coum) Bakımı Nasıl Yapılır? | Çiçek açmadı sorunu ne? #CoşkunAkademi
@Acelya 0 2163
#CoşkunAkademi çiçek bakım video serimizde bu hafta Sıklamen (Cyclamen coum)  bitkisinin bakımının nasıl yapılacağı ve çiçek açmamasının nedenleri ile ilgili bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.Siklamen veya tavşan kulağı, Primulaceae familyasından Cyclamen cinsini oluşturan yaşam alanı orman açıklıkları ve kayalık alanlar olan çok yıllık yumrulu bir b..
16 Oct Kocaeli Körfez Çiçekci
@Acelya 0 1451
Kocaeli Körfez sevdiklerinize online çiçek gönderin.Kocaeli'nin nezih ilçelerinden olan Körfez semtine özel çiçek seçeneklerimizden ve fırsatlarımızdan yararlanmaya başlayabilirsiniz.Kocaeli Körfez hızlı ve güvenilir çiçek gönderim adresi.Çiçek Siparişi için Hemen AraKörfez Çiçek Siparişi ..
16 Oct Kocaeli Gebze Çiçekci
@Acelya 0 919
Kocaeli Gebze sevdiklerinize online çiçek gönderin.Kocaeli'nin nezih ilçelerinden olan Gebze semtine özel çiçek seçeneklerimizden ve fırsatlarımızdan yararlanmaya başlayabilirsiniz.Kocaeli Gebze hızlı ve güvenilir çiçek gönderim adresi.Çiçek Siparişi için Hemen AraGebze Çiçek Siparişi ..
16 Oct Kocaeli Kartepe Çiçekci
@Acelya 0 865
Kocaeli Kartepe sevdiklerinize online çiçek gönderin.Kocaeli'nin nezih ilçelerinden olan Kartepe semtine özel çiçek seçeneklerimizden ve fırsatlarımızdan yararlanmaya başlayabilirsiniz.Kocaeli Kartepe hızlı ve güvenilir çiçek gönderim adresi.Çiçek Siparişi için Hemen AraKartepe Çiçek Siparişi ..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 58 (5 Sayfa)
Çerez / Gizlilik Politikamız
Acelyabotanik.com olarak kişisel verilerinizin gizliliğini önemsiyoruz. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında oluşturduğumuz aydınlatma metnine buradan ulaşabilirsiniz.